Login Hasło zapamiętaj
Loading
miniKOMP » Forum miniKOMP » Komputery i elektronika » GPS
czy mozna wgrac automape na tomtoma?

Użytkownik

Tematów: 8

Wysłano: 2008-07-19, 20:21

pytanie tak jak w temacie http://www.nokaut.pl/systemy-nawigacji/przenosny-system-nawigacyjny-tomtom-one-v2.html?gcid=QXV0b21hdHljem5lOiBQcm9kdWt0eXxQODg1MzE3NQ&gclid=CJbZtLTLzJQCFQROtAodHjppCw. Jestem poczatkujacy w te klocki i prosiłbym o podpowiedz co i jak jesli sie da. Za pomoc zgóry dzieki prosiłbym tez o jakies linki do pomocnych programów czy do map.
Edytowano 2008-07-19, 20:35 przez jcop00
W winie mądrość! W piwie siła! A w wódce - mikroby! :D

Moderator

Stara gwardia

Tematów: 41

Wysłano: 2008-07-23, 15:33

Teoretycznie tak. To urządzenie jest pod kontrolą Windows CE. Kilka tygodni temu próbowałem wgrać Automapę 5.0.5 do tego urządzenia i o dziwo normalnie się zainstalował. Ale niestety z chwilą uruchamiania urządzenia automatycznie włączał się TomTom. Automapa cały czas była zainstalowana, ale każde tego typu urządzenie uruchamia aplikację wgraną razem z systemem. Jeśli chciałbym uruchomić w jakiś sposób AutoMapę zamiast TT to musiałbym ingerować w system operacyjny, z tego co kojarzę w autostart, ale nie chciałem tego robić, bo urządzenie nie było moje.
Muminki Cię widzą!
Muminki Cię śledzą!
Muminki Cię znajdą,
zabiją i zjedzą!

Użytkownik

Tematów: 0

Wysłano: 2008-10-14, 23:16

Witam King i jestes w bledzie SPRZET TOMTOM nieopiera sie na platformie Windows CE tylko jest to Linux :) i dlatego niema opcji wgrania AM na niego :0
DELL XPS 1530 /HTC DIAMOND/HTC KAISER/ i kazdy inny z gabloty :p
miniKOMP » Forum miniKOMP » Komputery i elektronika » GPS
Wszelkie znaki towarowe oraz handlowe użyte w serwisie miniKOMP są własnością odpowiednich firm i koncernów i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.
SYMBIAN, UIQ and all Symbian and UIQ based marks and logos are trade marks of Symbian Limited. This website is not in any way endorsed or supported by Symbian Limited or UIQ Technology AB.
Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników opublikowane na stronach serwisu.
© miniKOMP :)