Login Hasło zapamiętaj
miniKOMP » Forum miniKOMP » Ogólne
modem hspda

Użytkownik

Tematów: 1

Wysłano: 2010-02-05, 16:59

Witam!
Tydzień temu kupiłam netbooka Asus eee pc 1001 ha seeshell. Jak się okazało w domu, niestety nie ma wbudowanego modemu hsdpa. Wejście na kartę sim jest przygotowane oraz miejsce na czytnik. Zastanawiam się nad wbudowaniem takiego modemu. Czy może mi ktoś doradzić jaki konktetnie modem wybrać i w jakiej cenie można było by taki zabieg zrealizować? Czekam na pomoc
pozdrawiam :)

Moderator

Stara gwardia

Tematów: 41

Wysłano: 2010-02-06, 09:06

Nie wiem czy wiesz, ale takie podzespoły jak modemy HSDPA budowane są na płytach głównych więc jeśli faktycznie go nie masz to mieć nie będziesz, chyba, że kupisz normalny na USB. Swoją drogą, dlaczego nie sprawdziłeś tego przed zakupem, a dopiero w domu? Tego nie rozumiem :P
Muminki Cię widzą!
Muminki Cię śledzą!
Muminki Cię znajdą,
zabiją i zjedzą!

Administrator

TinyNET :)

Tematów: 53

Wysłano: 2010-02-06, 20:38

Jak ma faktycznie czytnik SIM to musisz kupić modem na miniPCMCIA :) Jeśli wejście na SIM to tylko kawał plastiku to znaczy, że producent przygotował sobie miejsce na upgrade dla następnego modelu. Pozostaje Ci więc kupno modemu na USB.
Tiny Net is a death sentence, it's net and it's tiny...

Moderator

Stara gwardia

Tematów: 41

Wysłano: 2010-02-07, 11:11

Ten netbook chyba nie ma miniPCMCIA :P
Muminki Cię widzą!
Muminki Cię śledzą!
Muminki Cię znajdą,
zabiją i zjedzą!
miniKOMP » Forum miniKOMP » Ogólne
Wszelkie znaki towarowe oraz handlowe użyte w serwisie miniKOMP są własnością odpowiednich firm i koncernów i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.
SYMBIAN, UIQ and all Symbian and UIQ based marks and logos are trade marks of Symbian Limited. This website is not in any way endorsed or supported by Symbian Limited or UIQ Technology AB.
Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników opublikowane na stronach serwisu.
© miniKOMP :)