Login Hasło zapamiętaj
miniKOMP » Forum miniKOMP » Ogólne
Gazeta PC FORMAT - ODRADZAM!!!

Użytkownik

DM Maniac

Tematów: 20

Wysłano: 2011-01-06, 09:05

A wiec kupiłem numer grudniowy PC Formatu i okazało się ze płyta załączona jest uszkodzona. Napisalem do nich ,otrzymalem informacje zeby napisac do dzialu reklamacji i tam podac swoje dane przesla nowa plyte, co uczynilem. Po dwoch tyg z powodu braku informacji napisalem na ich forum temat odnosnie tego jak traktuja czytelnikow.
Po przeanalizowaniu tego co pisza ludzie na forum okazalo sie ze uszkodzenia plyt zdarzaja sie u nich nagminnie i plyte z numeru 12 gazety wiecej osob mialo uszkodzona.
Napisalem temat na forum to odpisali ze oni plyty wysylaja,dopisalem w temacie ze od dwoch tyg czekam na plyta badz informacje od nich i niestety widac ta informacja ze ktos czeka 2 tyg i nie ma od nich zadnej informacji przeszkadza im na forum bo co napisze to jest nagminnie usuwana. ostrzegam wiec wszystkich co nieraz kupowali ta gazete,badz kupuja w jaki sposob podchodza oni do klientow.
DM maniac

Użytkownik

Tematów: 6

Wysłano: 2011-01-06, 18:55

Takie prawo, jezeli kupujesz gazete z plyta to masz prawo ja reklamowac. Powinienes dostac nowa. To tak jakbys poszedl do ksiegarni i kupil ksiazke z nienadrukowanymi stronami. Dziwi mnie tylko to ze nic nawet nie odpisali.

Użytkownik

DM Maniac

Tematów: 20

Wysłano: 2011-01-07, 22:05

No niestety oni twierdza a mianowicie redaktor gazety ze plyte wyslali ale skanu nadania plyty nie chca przeslac a moje wiadomosci do nich na forum byly kasowane bo boja sie antyreklamy. Szkoda gadac
DM maniac

Użytkownik

Tematów: 3

Wysłano: 2011-01-11, 06:20

Szkoda słów :-(
miniKOMP » Forum miniKOMP » Ogólne
Wszelkie znaki towarowe oraz handlowe użyte w serwisie miniKOMP są własnością odpowiednich firm i koncernów i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.
SYMBIAN, UIQ and all Symbian and UIQ based marks and logos are trade marks of Symbian Limited. This website is not in any way endorsed or supported by Symbian Limited or UIQ Technology AB.
Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników opublikowane na stronach serwisu.
© miniKOMP :)