Login Hasło zapamiętaj
miniKOMP » Forum miniKOMP » Ogólne » Aktualności
Dell i HP pracują nad tabletami z Windows 8

NewsWriter

avatar

Dołączył: 2007-05-27

Tematów: 30

Postów: 212

Wysłano: 2011-10-18, 17:30
 
http://img525.imageshack.us/img525/5614/w88s.jpg

Dell oraz HP bedą pierwszymi producentami, którzy wypuszcza na rynek tablety z systemem operacyjnym Windows 8 i urządzenia te mogą pojawić się na sklepowych półkach już w trzecim kwartale 2012 roku - mówi DigiTimes.

Podobno tani tablet z Amazon, Kindle Fire, doprowadził kilku producentów do kontynuowania prac z Windows 8 zamiast z systemem Android, starając się uniknąć ostrej konkurencji na rynku tanich tabletów. Urządzenia Dell'a będą działać z systemem Windows 8, ale Lenovo będzie nadal oferować Androida jako wybór na tablety. Ponadto, ostatnie plotki sugerują, że HTC również pracuje nad Windows 8 dla tabletów. Windows 8 został wysłany do deweloperów we wrześniu i większość informacji sugeruje, że pierwsze urządzenia noszące Windows 8 pojawią się pod koniec 2012 roku.

Edytowano 2011-10-18, 18:06 przez zYx
NO12:
http://grischke.net/zyx/licznik/n1.php

http://www.grischke.net/zyx/images/Grischke.net.banner.m.png

miniKOMP » Forum miniKOMP » Ogólne » Aktualności
Wszelkie znaki towarowe oraz handlowe użyte w serwisie miniKOMP są własnością odpowiednich firm i koncernów i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.
SYMBIAN, UIQ and all Symbian and UIQ based marks and logos are trade marks of Symbian Limited. This website is not in any way endorsed or supported by Symbian Limited or UIQ Technology AB.
Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników opublikowane na stronach serwisu.
© miniKOMP :)