Login Hasło zapamiętaj
miniKOMP » Forum miniKOMP » Telefony
LG GW 520 - padł ekran

Użytkownik

Dołączył: 2008-02-09

Tematów: 8

Postów: 7

Wysłano: 2012-06-22, 09:25
 
Telefon został uderzony w wyniku czego nie działa wyświetlacz, można jednak odbierać rozmowy przyciskając go. Dzwonienie - tylko z klawiatury - ręcznie. Chodzi głównie o odzyskanie kontaktów i ostatniego odebranego sms'a. Na kompie zainstalowałem stosowne
oprogramowanie do tego modelu - PC Suite, ale po "ciemku" nie wiem jak się podłączyć klikając z klawiatury żeby uruchomić połączenie się tym programem po usb lub Bluetooth, bo na pamięć nie znam - to nie mój telefon - ja usiłuję tylko pomóc osobie która kompletnie się na tym nie zna i nie ma internetu. Może istnieje jakaś komenda
systemowa która włączała by Bluetooth lub połączenie typu PC Suite poprze usb ?. Jeśli nie to może ktoś z grupowiczów napisze mi jak mam klikać "po ciemku" żeby któreś z tych połączeń uruchomić. Może też dało by się uruchomić w tym telefonie polecenia głosowe ?. Wyświetlacz po podłączeniu kabla usb podświetla ekran bo widać to przez pęknięcia ekranu, czyli interface usb powinien "żyć".
miniKOMP » Forum miniKOMP » Telefony
Wszelkie znaki towarowe oraz handlowe użyte w serwisie miniKOMP są własnością odpowiednich firm i koncernów i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.
SYMBIAN, UIQ and all Symbian and UIQ based marks and logos are trade marks of Symbian Limited. This website is not in any way endorsed or supported by Symbian Limited or UIQ Technology AB.
Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników opublikowane na stronach serwisu.
© miniKOMP :)