Login Hasło zapamiętaj
Regulamin i zasady w jednym :)
Forum MiniKomp jest ogólno dostępne i każdy chętny znajdzie tu kącik dla siebie jeśli tylko zaakceptuje poniższy regulamin oraz będzie się do niego stosował.
1. Login użytkownika nie może być słowem ogólnie uznawanym za wulgarne, adresem WWW czy numerem telefonu, login nie może być także podobny do loginu Adminów i Moderatorów. Zakazane jest również podszywanie się pod innych userów.
2. Multinikowcy będą banowani. Niedozwolone jest logowanie się tej samej osoby pod rożnymi nickami. Takie logowania będą usuwane niezwłocznie po ich wykryciu przez Administratorów Forum. W szczególności niedozwolone jest logowanie się pod innym nickiem w celu ominięcia otrzymanego bana. W takiej sytuacji tzw. dubler zostanie usunięty z Forum, a ban użytkownika zostanie przedłużony.
3. Forum pełni zadanie źródła informacji oraz wymiany poglądów oraz doświadczeń. Zanim coś napiszesz, upewnij się czy wybrałeś odpowiedni dział. Tematy napisane w nieodpowiednim dziale będą przenoszone albo usuwane.
4. Zanim stworzysz kolejny temat, poszukaj na forum czy taki problem nie był już poruszany. W tym celu skorzystaj z funkcji Szukaj. Jeśli znajdziesz taki temat, dopisz swój problem do istniejącego wątku zamiast tworzyć nowy. Tematy powtarzające się będą usuwane. Gdy pytanie postawione wyszukiwarce było nieprawidłowe i nie znalazłeś niczego - wtedy pisząc post warto o tym wspomnieć. Ktoś na pewno wtedy pomoże :)
5. Nie bądź jednak nadgorliwy w odsyłaniu wszystkich do wyszukiwarki. Sugestie w tym temacie najlepiej kieruj na Komunikator. Niedozwolone jest umieszczanie postów o treści "Było!", "Szukaj!" bez podania pytającemu dokładniejszych wskazówek (np. linka do tematu, w którym dane zagadnienie było omawiane, lub haseł pomocnych przy korzystaniu z wyszukiwarki forum/internetowej).
6. Zakładając nowy temat zastanów się nad jego opisem, by jak najlepiej go odzwierciedlał. Powinien być on zrozumiały dla innych i w skrócie wyjaśnić czego temat może dotyczyć. W ten sposób także łatwiej będzie można wyszukiwać tematy w wyszukiwarce.
7. Nie stawiaj tematu „ważne”, „pomocy”, „pytanie”, „problem”, a w treści nie ograniczaj się do słów „jak wyżej”, „jak w temacie”. Bardziej zainteresujesz innych użytkowników lepszym opisem sytuacji i szybciej Ci ktoś pomoże/odpowie.
8. Administratorzy oraz Moderatorzy po zapoznaniu się z treścią tematu mogą zmienić jego opis tak by lepiej wskazywał na problem w nim zawarty.
9. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora tekstu, jak i źródła z jakiego tekst został zaczerpnięty.
10. Forum to nie śmietnik – jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. ”No właśnie!”, „Zgadzam się z powyższym”, wstawiasz samą emotke, nie zamieszczaj go albo rozwiń jakoś szerzej swoje zdanie.
11. Pomagaj nowym użytkownikom odnaleźć się w serwisie. Gdy dana osoba jest tu po raz pierwszy i nie wie czegoś co stali bywalcy wiedzą, nie podcinaj jej skrzydeł. W takim przypadku zamiast udowadniać komuś takiemu, ze wie dużo mniej od nas - trzeba się postarać, aby uzupełnił swoją wiedzę :) . Najlepiej użyć do tego komunikatora.
12. Forum to miejsce dyskusji, cenimy tu wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników, ich światopoglądu, przekonań i uczuć religijnych. Nie umieszczaj słów lub zwrotów uznanych powszechnie za wulgarne lub obraźliwe.
13. Jeśli masz napisać post, w którym zamierzasz użyć wulgaryzmów to zastosuj w tym celu wygwiazdkowanie(***) bądź emotke (ale i to z umiarem!) lub nie pisz w ogóle. Takie posty nie będą tolerowane na tym forum. Posty zawierające słowa niecenzuralne czy obraźliwe pod czyimkolwiek adresem będą przez moderatorów oraz administratorów bezwzględnie usuwane.
14. Pamiętaj że Twoje wypowiedzi na forum świadczą o Tobie samym i mówią jaką jesteś osobą. Ty również za te wypowiedzi odpowiadasz. Nie ilość a jakość postów jest ważna.
15. Nie zapominaj że forum to nie priv ani chat, więc jeśli nie chcesz rozmawiać odnośnie tematu to nie zmuszaj innych do czytania Twoich prywatnych rozmów, tylko skorzystaj z Komunikatora.
16. Staraj się pisać czytelnie i zrozumiale. Uważaj również na poprawność swojej pisowni (podstawy ortografii i gramatyki ;) ), warto czasami przemyśleć to co się napisało zanim wyślesz tekst na forum.
17. Gdy zauważysz czyjeś rażące błędy w pisowni nie piętnuj ich na forum a napisz do danego usera na priv sugestie by EDYTOWAŁ swój post, bądź poproś moderatora (również przez komunikator) by to poprawił. Ma to na celu uniknięcie wpisów w temacie które od niego odbiegają a także nikomu niepotrzebnych drwin lub urażenia kogokolwiek.
18. Nie nadużywaj formatowania tekstu. Posty możesz pisać zarówno czcionką pogrubioną ([b]) jak i kursywą ([i]). Wykorzystuj je tylko wtedy, kiedy przyczyni się do poprawy czytelności informacji lub chcesz zaakcentować jakiś istotny fakt. Natomiast pisanie całej swej wypowiedzi np. czcionką pogrubioną jest niemile widziane przez innych. Zanim zaczniesz pisać upewnij się także, czy dioda "Caps Lock" się nie świeci ;)! Duże litery oznaczają KRZYK a my nie podnosimy głosu ;)
19. Zabrania się umieszczania na Forum, udostępniania i propagowania treści niezgodnych z prawem obowiązującym na terytorium RP.
20. Administratorzy oraz Moderatorzy maja prawo do edycji i kasowania postów i tematów, które uznają za niepożądane na Forum, a także do ich zamykania jeśli uznają to za konieczne.
21. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany regulaminu bądź jego części jeśli uznają to za stosowne. Wszelkie zmiany w regulaminie będą publikowane na Forum.
22. Wyłącznie Administratorzy serwisu odpowiadają za interpretację treści zawartych w Regulaminie.
23. Rejestracja w Serwisie MiniKomp jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu.
24. Użytkownicy za nieprzestrzeganie bądź łamanie ustaleń Regulaminu będą karani przez Adminów i Moderatorów. Jak, to się dopiero okaże :)
25. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników tego serwisu. Wszystkie teksty zamieszczone na tym serwisie są autorstwa osoby piszącej. Akceptując regulamin ponosisz pełną odpowiedzialnośc prawną za swoje słowa.
AKCEPTUJE REGULAMIN
NIE AKCEPTUJE REGULAMINU
Menu
Co na forum

Ostatnie tematy:

[0]bardzo proszę o pomoc!!!
robertn: 2014-03-08, 18:03
[0]LG GW 520 - padł ekran
colnet: 2012-06-22, 09:25
[1]applanet.net
Arekbedworth: 2012-04-20, 01:41
[0]to znowu ja
Arekbedworth: 2012-04-20, 01:11
[0]Jailbreak - rezurekcja...
zYx: 2012-03-23, 03:04

Ostatnie odpowiedzi w:

[53]Modem UMTS HSDPA Dell 5520 i wbudowany w niego GPS
tom2600: 2016-02-23, 21:32
[80]Lista obecnosci .
Paula: 2012-08-28, 17:32
[40]iPhone
felipe: 2012-08-27, 18:57
[17]szukam cyfrówki co polecicie!!!
mario2: 2012-06-26, 10:43
Co na blogu

Ostatnio na blogu:

[0]telefony,informatyka
ufg27: 12 Sierpień 2012, 14:34
[1]mam nokie e51
dominikzaq: 15 Styczeń 2011, 10:13
[0]Fanklub 2010 Auto Świat
sebi29: 28 Styczeń 2010, 03:25
[0]Jakoś leci
Wml: 16 Luty 2009, 22:51
[3]n95
robert2903: 23 Styczeń 2009, 02:19
[1]powroty
Wolfram: 30 Październik 2008, 19:03
Reklama
Wszelkie znaki towarowe oraz handlowe użyte w serwisie miniKOMP są własnością odpowiednich firm i koncernów i zostały użyte tylko w celach informacyjnych.
SYMBIAN, UIQ and all Symbian and UIQ based marks and logos are trade marks of Symbian Limited. This website is not in any way endorsed or supported by Symbian Limited or UIQ Technology AB.
Administratorzy serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników opublikowane na stronach serwisu.
Kontakt © miniKOMP